KURZY

jak se starat o srst cotonka

workshop

Workshop určený nejenom novým majitelům štěňátek

Vezměte s sebou vaše štěňátko se srstí jak nadýchané chmýří anebo přijďte už s dospělým pejskem, s jehož zacuchanou srstí si nevíte rady. Po absolvování tohoto kurz byste měli mít jasno v tom, jak o srst vašeho pejska správně pečovat.

V úvodní části získáte spoustu nezbytných informací. Dozvíte se, jakým způsobem a jak často pejska česat, jak předcházet zacuchání jeho srsti a jaké nástroje je dobré si pořídit. Zjistíte, proč se zdá péče o srst v prvních měsících života vašeho pejska snadná a jak je možné, že se psí kožíšek najednou tak hrozně cuchá …! Řekneme si také, jak často koupat, jaké přípravky používat a kde je možné kvalitní kosmetiku pořídit.

V následující praktické části si teoretické poznatky vyzkoušíte v praxi. Společně učešeme srst všech zúčastněných pejsků. Ze zkušenosti vím, že bude dostatek příležitosti prakticky si nacvičit i rozčesání již zacuchané srsti…Vyzkoušíte si nejrůznější nástroje i kosmetiku, naučíte se účinnou techniku rozčesávání zacuchané srsti.

Po krátké přestávce s malým občerstvením, upravím všem cotonkům tlapky a délku závěsu.

Na závěr workshopu pak už jen probereme, jaké jsou možnosti úpravy vašeho cotonka do budoucna. Jestli dáte přednost klasické úpravě, tzn., ponecháte srst vašeho pejska dlouhou, nebo se rozhodnete pro ostříhání. Společně můžeme prodiskutovat výhody či nevýhody obou variant. Zbyde i dostatek času pro vaše dotazy a společné foto

 

DOBA TRVÁNÍ: cca 4 hodiny

CENA KURZU: 1 600,- Kč

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY:

Vzhledem k mému nástupu na “mateřskou dovolenou” (máme doma tři čerstvě narozená štěňátka), budu vypisovat nové termíny kurzů nejdříve na druhou polovinu května. 

Sledujte, prosím, NOVINKY!

11. 02. 2023 v 10:00 hodin, SALON AVANTI – JIŽ PROBĚHLO

 S SEBOU:

Kromě svého psího mazlíčka vezměte na seminář nástroje i kosmetiku, které již máte doma, a pohodlné oblečení.

v ceně kurzu:

 nácvik základních technik úpravy dlouhé srst

  tiskové a obrazové materiály

  odborný výklad

  certifikát o absolvování odborného kurzu

 

 

  Každý účastník kurzu obdrží daňový doklad o zaplacení.
  Po dobu kurzu zdarma studené a teplé nápoje, malé občerstvení

 

 

Během kurzu je možný nákup základních nástrojů a kosmetických přípravků.

Mohlo by vás zajímat

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA PÉČE O SRST

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA PÉČE O SRST

Tato pravidla jsou určena především těm, kteří si právě přivezli domů malé štěně cotonka a chtějí se naučit pečovat o jeho srst hned na začátku …

Jak pečovat o srst cotonka

Jak pečovat o srst cotonka

Aby srst cotonka byla krásná, lehká, vlající – je prostě potřeba ČESAT. Jak často? Odpověď na otázku se liší v závislosti na věku pejska. Kvalita srsti se totiž během prvních dvou let života zásadním způsobem mění, a tak je třeba tomuto faktu péči přizpůsobit.

Deník Ombretty

Deník Ombretty

Rozhodla jsem se, že zmapuji první rok péče o srst cotonka – mojí malé Ombrettky – formou jakéhosi deníku. Nazvala jsem ho Deník Ombretty.
Po celý rok budu na svých stránkách zveřejňovat informace týkající se česání, koupání mé malé Ombretty v tom konkrétním určitém období jejího věku. Třeba mé příspěvky poslouží dalším majitelům cotonků a usnadní jim péči o srst svých pejsků.

Adresa

Píškova 1959
155 00 Praha 5

E-mail

Telefon

+420 603 107 023

Sociální sítě