KURZY

jak se starat o srst cotonka

workshop

Workshop určený nejenom novým majitelům štěňátek

Vezměte s sebou vaše štěňátko se srstí jak nadýchané chmýří anebo přijďte už s dospělým pejskem, s jehož zacuchanou srstí si nevíte rady. Po absolvování tohoto kurz byste měli mít jasno v tom, jak o srst vašeho pejska správně pečovat.

V úvodní části získáte spoustu nezbytných informací. Dozvíte se, jakým způsobem a jak často pejska česat, jak předcházet zacuchání jeho srsti a jaké nástroje je dobré si pořídit. Zjistíte, proč se zdá péče o srst v prvních měsících života vašeho pejska snadná a jak je možné, že se psí kožíšek najednou tak hrozně cuchá …! Řekneme si také, jak často koupat, jaké přípravky používat a kde je možné kvalitní kosmetiku pořídit.

V následující praktické části si teoretické poznatky vyzkoušíte v praxi. Společně učešeme srst všech zúčastněných pejsků. Ze zkušenosti vím, že bude dostatek příležitosti prakticky si nacvičit i rozčesání již zacuchané srsti…Vyzkoušíte si nejrůznější nástroje i kosmetiku, naučíte se účinnou techniku rozčesávání zacuchané srsti.

Po krátké přestávce s malým občerstvením, upravím všem cotonkům tlapky a délku závěsu.

Na závěr workshopu pak už jen probereme, jaké jsou možnosti úpravy vašeho cotonka do budoucna. Jestli dáte přednost klasické úpravě, tzn., ponecháte srst vašeho pejska dlouhou, nebo se rozhodnete pro ostříhání. Společně můžeme prodiskutovat výhody či nevýhody obou variant. Zbyde i dostatek času pro vaše dotazy a společné foto

 

DOBA TRVÁNÍ: cca 4 hodiny

CENA KURZU: 1 600,- Kč

TERMÍNY pro rok 2023:

04.  11. 2023 v 10:00 hodin, SALON AVANTI – VOLNÁ MÍSTA

14. 10. 2023 v 10:00 hodin, SALON AVANTI – OBSAZEN

11. 02. 2023 v 10:00 hodin, SALON AVANTI – JIŽ PROBĚHLO  

S SEBOU:

Kromě svého psího mazlíčka vezměte na seminář nástroje i kosmetiku, které již máte doma (probereme to – řeknu vám, co je dobré a co ne, co by bylo ještě vhodné dokoupit …), a pohodlné oblečení.

v ceně kurzu:

 nácvik základních technik úpravy dlouhé srst

  tiskové a obrazové materiály

  odborný výklad

  certifikát o absolvování odborného kurzu

 

 

  Každý účastník kurzu obdrží daňový doklad o zaplacení.
  Po dobu kurzu zdarma studené a teplé nápoje, malé občerstvení

 

 

Během kurzu je možný nákup základních nástrojů a kosmetických přípravků.

Mohlo by vás zajímat

Nezbytná výbava pro úspěšné česání

Nezbytná výbava pro úspěšné česání

Jste-li majitelem cotonka, česání srsti vás prostě nemine. A tak je důležité, aby se z toho nestala vaše noční můra.
Česání musí být efektivní. To znamená, nemělo by trvat dlouho a na jeho konci by měla být srst rozčesaná bez jediného cucku.
Co je k tomu potřeba?

Když se cotonek zacuchá

Když se cotonek zacuchá

Dovolená, léto, podstatně víc stráveného času v přírodě  – váš dobře nastartovaný režim česání vzal za své a najednou zjistíte, že to už nejde tak snadno jako dřív…

Česání není trápení

Česání není trápení

Pořídili jste si štěňátko cotonka. Malý bílý psík s dlouhou nadýchanou srstí … Velmi pravděpodobně je to právě tato skutečnost, která vás v prvním momentu tak okouzlila a přispěla k rozhodnutí pořídit si cotonka… Prvotní okouzlení má však i svou praktickou stránku – coton je pejsek, kterého bude potřeba česat.

Adresa

Píškova 1959
155 00 Praha 5

E-mail

Telefon

+420 603 107 023

Sociální sítě