RECENZE

Ludmila, 14.11.2022

Naše 8 měsíční Cotonka měla hodně zacuchanou srst a na kurz jsme se objednali s tím, že ji budeme muset nechat ostříhat. Ale profesionální a vstřícný přístup paní Šalandove, kdy mě trpělivě ucila, jak o srst pecovat, nás zachránil. Odcházeli jsme s naprosto hladkou, rozčesanou srsti. Také poradila jaké hřebeny a kosmetické pripravky jsou pro srst Cotonka nejvhodnější. Mohu jen doporučit.

Děkujeme 🙂

Jana Lupínková, 16. 10. 2022

Workshop “Jak se starat o srst cotonka” rozhodně předčil mé očekávání. Mému staršímu cotonkovi jsou 4 roky, kvůli zacuchání jsem ho nechala ostříhat … nyní už vím, jak tomu předcházet a těším se až mu srst opět doroste. Nejenom příjemně strávená sobota. Doporučuji každému majiteli cotonka.

Karel Weisheitel, 23. 10. 2022

Mám za sebou individuální kurz, který byl na úrovni a jedním slovem excelentní. Touto cestou chci ještě jednou  poděkovat za trpělivost, ochotu , velmi profesionální a lidský přístup.

Chcete vyjádřit svou spokojenost či nespokojenost se službami AVANTI COTON? Vyplňte následující formulář a zašlete svou recenzi!

15 + 3 =

NOVINKY ze světa Avanti-Coton

WORKSHOP ŘÍJEN 2022

WORKSHOP ŘÍJEN 2022

Prožila jsem dnes krásný den ve společnosti moc příjemných lidí a jejich cotonků. Můj první workshop (po dlouhé době) se, myslím, vydařil.

číst více
Nová fotogalerie

Nová fotogalerie

Novou fotogalerii, do které budu přidávat fotografie z příprav na výstavu se jmenuje VÝSTAVY – PŘÍPRAVA. Nově si tady můžete prohlédnout fotografie pejsků, kteří se v SALONu AVANTI připravovali na XXXIV. Klubovou výstavu plemene Coton de Tuléar. 

číst více

Adresa

Píškova 1959
155 00 Praha 5

E-mail

Telefon

+420 603 107 023

Sociální sítě