BENNIE

Zdravotní výsledky:

patelly 0/1, PRA negativní

 

Štěňátka VRH A  2005

Štěňátka VRH B  2007   

HOKKO Belamonty

Jako HOKKO BELAMONTY (tak zní její oficiální jméno) se narodila spolu s dalšími čtyřmi sourozenci dne 18. 3. 2002 v Brně, v chovatelské stanici Belamonty.
Vybrat si jen jedno štěňátko vůbec nebylo lehké. Všechny ty malé chlupaté kouličky byly nádherné… Nakonec si mě získala nejvíce zbarvená fenečka… Moje krásná barevná Hokko !
V té době jsem ještě netušila, že, až budeme chodit na výstavy, bude její barevnost někdy vadit…
Dala jsem jí jméno Bennie, nějak mi ” Hokko ” nepřirostlo k srdci. Vyrostla z ní moc krásná fenečka. Všude, kam jsme přišly, budila pozornost. Nosila se jako královna. S Bennie jsme toho spolu hodně absolvovaly, všude jsem ji brala s sebou. Byla schopná ujít spoustu kilometrů, jen do houští nelezla. Větvičky se jí zapletly do kožíšku, a to ji hrozně štvalo…
Ve dvou letech měla poprvé štěňátka, a pak ještě jednou za dva roky a o své dětičky se vždycky vzorně starala.

VÝSTAVY

 

2004České BudějoviceMezinárodníLeoš JančíkOtevřenáV
2004TřeboradiceKlubováAlena KošťálováOtevřenáV4
2004Nord Bohemia Canis LitoměřiceMezinárodníJaroslava OvesnáOtevřenáVD

 

ŠTĚŇÁTKA

 

VrhOtec štěňatDatum narozeníPočet štěňat PsiFenky
BOMAHA du Domaine de Luniray1. 4. 200722
AFLASH DANCER of Woodland Cottage17. 8. 200511

Mohlo by vás zajímat

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA PÉČE O SRST

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA PÉČE O SRST

Tato pravidla jsou určena především těm, kteří si právě přivezli domů malé štěně cotonka a chtějí se naučit pečovat o jeho srst hned na začátku …

Jak pečovat o srst cotonka

Jak pečovat o srst cotonka

Aby srst cotonka byla krásná, lehká, vlající – je prostě potřeba ČESAT. Jak často? Odpověď na otázku se liší v závislosti na věku pejska. Kvalita srsti se totiž během prvních dvou let života zásadním způsobem mění, a tak je třeba tomuto faktu péči přizpůsobit.

Deník Ombretty

Deník Ombretty

Rozhodla jsem se, že zmapuji první rok péče o srst cotonka – mojí malé Ombrettky – formou jakéhosi deníku. Nazvala jsem ho Deník Ombretty.
Po celý rok budu na svých stránkách zveřejňovat informace týkající se česání, koupání mé malé Ombretty v tom konkrétním určitém období jejího věku. Třeba mé příspěvky poslouží dalším majitelům cotonků a usnadní jim péči o srst svých pejsků.

Adresa

Píškova 1959
155 00 Praha 5

E-mail

Telefon

+420 603 107 023

Sociální sítě