BENNIE

Zdravotní výsledky:

patelly 0/1, PRA negativní

 

Štěňátka VRH A  2005

Štěňátka VRH B  2007   

HOKKO Belamonty

Jako HOKKO BELAMONTY (tak zní její oficiální jméno) se narodila spolu s dalšími čtyřmi sourozenci dne 18. 3. 2002 v Brně, v chovatelské stanici Belamonty.
Vybrat si jen jedno štěňátko vůbec nebylo lehké. Všechny ty malé chlupaté kouličky byly nádherné… Nakonec si mě získala nejvíce zbarvená fenečka… Moje krásná barevná Hokko !
V té době jsem ještě netušila, že, až budeme chodit na výstavy, bude její barevnost někdy vadit…
Dala jsem jí jméno Bennie, nějak mi ” Hokko ” nepřirostlo k srdci. Vyrostla z ní moc krásná fenečka. Všude, kam jsme přišly, budila pozornost. Nosila se jako královna. S Bennie jsme toho spolu hodně absolvovaly, všude jsem ji brala s sebou. Byla schopná ujít spoustu kilometrů, jen do houští nelezla. Větvičky se jí zapletly do kožíšku, a to ji hrozně štvalo…
Ve dvou letech měla poprvé štěňátka, a pak ještě jednou za dva roky a o své dětičky se vždycky vzorně starala.

VÝSTAVY

 

2004 České Budějovice Mezinárodní Leoš Jančík Otevřená V
2004 Třeboradice Klubová Alena Košťálová Otevřená V4
2004 Nord Bohemia Canis Litoměřice Mezinárodní Jaroslava Ovesná Otevřená VD

 

ŠTĚŇÁTKA

 

Vrh Otec štěňat Datum narození Počet štěňat Psi Fenky
B OMAHA du Domaine de Luniray 1. 4. 2007 2 2
A FLASH DANCER of Woodland Cottage 17. 8. 2005 1 1

Mohlo by vás zajímat

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA PÉČE O SRST

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA PÉČE O SRST

Tato pravidla jsou určena především těm, kteří si právě přivezli domů malé štěně cotonka a chtějí se naučit pečovat o jeho srst hned na začátku …

Jak pečovat o srst cotonka

Jak pečovat o srst cotonka

Aby srst cotonka byla krásná, lehká, vlající – je prostě potřeba ČESAT. Jak často? Odpověď na otázku se liší v závislosti na věku pejska. Kvalita srsti se totiž během prvních dvou let života zásadním způsobem mění, a tak je třeba tomuto faktu péči přizpůsobit.

Deník Ombretty

Deník Ombretty

Rozhodla jsem se, že zmapuji první rok péče o srst cotonka – mojí malé Ombrettky – formou jakéhosi deníku. Nazvala jsem ho Deník Ombretty.
Po celý rok budu na svých stránkách zveřejňovat informace týkající se česání, koupání mé malé Ombretty v tom konkrétním určitém období jejího věku. Třeba mé příspěvky poslouží dalším majitelům cotonků a usnadní jim péči o srst svých pejsků.

Adresa

Píškova 1959
155 00 Praha 5

E-mail

Telefon

+420 603 107 023

Sociální sítě