Nikdo vás nevyžene

Majitel pejska může zůstat po celou dobu úpravy v salónku. Při úpravě pejsků nejsou používány žádné zklidňující prostředky.

Kvalitní přípravky

K mytí a ošetření srsti jsou používány pouze kvalitní a prověřené přípravky, především EHASO, PSH, CHRIS CHRISTENSEN, IV SAN BERNARD, YOOP!

Doba úpravy

Přibližná doba stříhání pejska se pohybuje od 1,5 hodiny do 2,5 hodin. Trimování pejska trvá 2 - 4 hodiny.

PEJSCI V SALÓNU

před po Aiša po Cody po Kulíšek po před po Čoki před po před po

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH SALONU AVANTI

Jmenuji se Eva Šalandová. Úpravě srsti psů se věnuji nepřetržitě od roku 2005 a musím říci, že mě to stále baví. Je to práce kreativní a vždycky je vidět výsledek …
Začátek byl docela prozaický. V roce 2002 jsem si pořídila fenku cotonka. Krásné chlupaté klubíčko se po pár měsících i přes mou usilovnou péči změnilo ve filcovou kouli. Nikdo nebyl schopen mi poradit.
Po dlouhém trápení se nakonec moje fenečka doslala do rukou moc šikovné paní, která (pro mě tenkrát zázrakem) její kožíšek rozčesala a poradila mi, jak se nadále o srst pejska starat.
Postupně jsem se naučila rozčesávat i sebevíc zacuchanou srst a sbírala další informace o tom, jak pečovat o srst pejsků. Během let 2004 - 2006 jsem absolvovala rekvalifikační kurz stříhání psů, několik odborných seminářů, nastudovala potřebnou literaturu a na jaře roku 2005 otevřela svůj SALON AVANTI. Na podzim roku 2010 jsem se poprvé zúčastnila mezinárodní soutěže Pragobest a jako nováček jsem získala ve své kategorii 3. místo…
V salónku upravuji srst všech dlouhosrstých nebo drsnosrstých druhů pejsků malých plemen. Snažím se je upravovat v souladu se standardem příslušného plemene, přihlížím však samozřejmě i k přáním a potřebám jejich páníčků…
Mou specializací je úprava plemene Coton de Tuléar a dále pak trimování drsnosrstých pejsků, především borderteriérů a foxteriérů.